Partners

Streda 19. 9. 2018

Zatiaľ nie je zverejnená žiadna anketa

Vitajte na EduPage

Drahí Študenti,

na tejto stránke nájdete Vaše rozvrhy, aktuálne suplovanie a ďalšie užitočné informácie o našej škole. Dúfame, že stránka bude pre Vás užitočná.

Vitajte na EduPage

Drahí Študenti,

• Angličtina hrou pre1. a 2. ročník - Jana Jendroľová

E-twinning Angličtina pre 3.- 4. ročník - Eva Banasová

Učenie hrou pre 1.- 4. ročník - Eva Hýlová

Varenie a pečenie pre 1.- 4. ročník - Zuzana Antalcová

Počítačový krúžok 1. stupeň - Soňa Remeňová

Šikovníček pre 1. - 4. ročník - Eva Banasová

Športovo-relaxačný krúžok - Katarína Fernezová

Futbalový krúžk ml. žiaci - Adam Grobarčík

Slovenčina polopate - Sofia Janolková

Slovenčina vážne 9.ročník - Tatiana Machajdová

E-twinning Angličtina pre 5.- 6. ročník - Zlatica Franeková

• Po dvojmesačnej "prestávke", milí žiaci, opäť zasadnete do školských lavíc. Začína sa totiž desaťmesačná cesta za poznaním a povinnosťami.

Školský rok 2018/19 sa začína

3. septembra 2018 (v pondelok) o 8:00 hod.

slávnostnou svätou omšou v kostole sv. Jakuba.

Po svätej omši sa všetci žiaci presunú do budovy školy a na chodbe spoločne otvoríme nový školský rok.

Tešíme sa na vás!

/ doniesť si prezuvky, a písacie potreby

ukončenie okrem 1.ročníka okolo 11:00-11:30 hod./

• ROZPIS SLUŽIEB V ZŠ S MŠ BOBROV POČAS LETNÝCH PR8ZDNIN 2018

2. 7. 2018 pondelok 8:00 hod do 13:00 hod Mgr. Lúchavová

9. 7. 2018 pondelok 8:00 hod do 13:00 hod Mgr. Podhajský

16. 7. 208 pondelok 8:00 hod do 13:00 hod Mgr. Lúchavová

23. 7. 2018 pondelok 8:00 hod do 13:00 hod p. Machajdová

30. 7. 2018 pondelok 8:00 hod do 13:00 hod Mgr. Podhajský

6. 8. 2018 pondelok 8:00 hod do 13:00 hod p. Machajdová

13. 8. 2018 pondelok 8:00 hod do 13:00 hod Mgr. Lúchavová

• Prišiel posledný júnový deň a s ním aj záver školského roka. Pre niekoho bol náročný, pre niekoho menej. Nastal čas zhodnotiť naše celoročné snaženie. Každý z nás sa dnes mohol obzrieť za rokom svojej práce, zhodnotiť svoje úsilie a možno aj uvedomiť si, v čom musí na sebe ešte pracovať.

Už od skorých ranných hodín sa schádzali naši žiaci pred kostolom, kde v tento deň bola slávnostná svätá omša o 8 hodine .Po jej skončení deti spolu so svojimi učiteľmi zaplnili školskú chodbu, kde ich privítal riaditeľ školy. Vo svojom príhovore vyzdvihol žiakov, ktorí úspešne reprezentovali školu, žiakov, ktorí dosiahli v tomto školskom roku vynikajúce výsledky a poďakoval aj všetkým učiteľom za vykonanú prácu.po ňom sa prihovoril aj pán starosta. Po ich inšpiratívnych príhovoroch nastúpilo oceňovanie žiakov za výborné výchovno-vzdelávacie výsledky, úspešnú reprezentáciu školy v rôznych olympiádach a súťažiach. Odmeny a diplomy odovzdal žiakom riaditeľ školy spolu s pani zástupkyňou .

• Vo štvrtok 21. júna 2018 sa v areáli našej školy uskutočnil Olympijský festival detí 2018 pre žiakov našej základnej školy. Žiaci boli rozdelení do dvoch kategórií: I. kategória – 1. a 2.ročník , II. kategória – 3. a 4.ročník. Súťažili v olympijských i v neolympijských disciplínach: beh na 200m, hod kriketovou loptičkou, skok do diaľky , beh na 50 m a štafeta - 4x50 m.

Na tomto 4-hodinovom športovom podujatí vládol súťaživý duch a skvelá atmosféra, súťažiaci bojovali v rámci fair play. Tí z najlepších boli odmenení "olympijskými" medailami a diplomami, ktoré si víťazi prevzali od pána riaditeľa Branislava Podhajského.

• Nebyť v noci doma. Hmmm... To je sen všetkých detí! Žiakom 1.B a 2.B to dovolili dokonca aj ich rodičia.

V utorok 26. júna 2018 prišiel ten očakávaný deň. Odvážni prváci a druháci sa pobalili a prišli prežiť nezabudnuteľnú noc v škole.

Po príchode si našli miesto na spanie, rozložili si svoje „postele“ a bláznenie mohlo začať.

Najprv sa naučili nové tance a pustili sa do športových aktivít, v ktorých si preverili svoje vytrvalostné, silové schopnosti i svoj dôvtip, rozvážnosť i tímovú spoluprácu.

• Dňa 30.júna 2018 sa v našej škole uskutočnil Športovo - gulášový deň, ktorý organizovala Rada školy spolu s učiteľmi ZŠ a MŠ. Okrem gulášu bolo pripravených 10 stanovíšť s pečiatkami a sladkosťami, ktoré súťažiaci po zvládnutí disciplíny obdržali, a tak boli i zaradení do konečného losovania. Aj keď počasie nebolo priaznivé, celkovo sa zúčastnilo veľa detí, z ktorých ani jeden neodišiel bez ceny. Ďakujem všetkým za účasť.

• Slávnostné ukončenie školského roka 2017/18

V piatok 29.júna 2018 poslednýkrát v tomto školskom roku zasadneme do školských lavíc. Ani sa to nezdá a už je tu znova koniec roka. Deň začneme svätou omšou v Kostole sv. Jakuba o 8:00 ráno. Po jej skončení bude program pokračovať na školskej chodbe, počas ktorého budú ocenení najusilovnejší žiaci školy a zároveň sa s nami rozlúčia naši deviataci.

Teraz nás čaká dvojmesačný oddych, aby sme načerpali nové sily do ďalšieho školského roka. Všetkým žiakom, pedagógom a zamestnancom školy prajeme príjemný oddych, veľa slnečných dní počas prázdnin a dovolenky.

• Základná škola s materskou školou Bobrov
    Nová cesta 361, 029 42 Bobrov