Partners

Pondelok 24. 7. 2017

Napíšte nám

Ak máte akékoľvek dotazy ohľadom štúdia na našej škole, napíšte nám správu prostredníctvom tohto formulára. Na vaše otázky radi odpovieme.
Meno*:
Priezvisko*:
Váš e-mail*:
Vaše otázky, pripomienky*:
Opíšte prosím text z obrázka*:
komunikujem so serverom, počkajte prosím
* takto označené polia sú povinné
  • Čas 8:00  do 13:00 hod

03.07.2017          Mgr. Branislav Podhajský

10.07.2017          Mgr. Branislav Podhajský

17.07.2017          p. Anna Machajdová

24.07.2017          Ing. Zuzana Lúchavová

31.07.2017          p. Anna Machajdová

• Ako býva zvykom dňa 30.6.2017 sme ukončili školský rok. Na školskej chodbe za prítomnosti starostu, pána farára, pedagógov a žiakov prebehlo vyhodnotenie práce žiakov. Žiaci 9.A triedy sa s nami rozlúčili zaujímavým programom. Následne si žiaci v triedach prevzali vysvedčenia a s veľkou radosťou sa rozbehli užívať si prázdniny. wink

• V utorok 27. júna 2017 sa v areáli našej školy uskutočnil Olympijský festival detí 2017 pre  žiakov našej základnej školy.  Žiaci boli rozdelení do dvoch kategórií: I. kategória – 1.  a 2.ročník , II. kategória – 3. a 4.ročník  . Súťažili v olympijských i v neolympijských disciplínach: beh na 200m, hod kriketovou loptičkou, skok do diaľky , skok do výšky, beh na  a 50 m a novinkou bola štafeta -  4x50 m.

• Piataci vyrábali letáky o našej dedinke Bobrov. Poslali ich do Španielska deťom, ktoré s nimi spolupracujú na etwinning projekte "Look, where we live!

Video:

• Deti z 5. A pokračujú v úlohách etwinning projektu "Look, where we live!" a tentokrát sa vybrali na potulky Bobrovom. Zastavili sa na všetkých dôležitých miestach, na ktoré si spomenuli a všetko si zdokumentovali. Z fotiek vzniklo video, ktoré poslali kamarátom v Španielsku, aby im tak predstavili miesto, kde žijú. Španielske deti im následne poslali video o meste Gijón, v ktorom žijú oni.

• Dievčatá z 5. A v rámci etwinning projektu "Look, where we live!" pripravovali jedno z tradičných slovenských jedál - zemiakové placky. Splnili tak ďalšiu z plánovaných aktivít, ktorými sa snažia priblížiť deťom z partnerskej španielskej školy našu krajinu. Na túto aktivitku sa dievčatá tešili najviac a aj si ju poriadne užili :)

• 28. 6. 2017

Do galérie MŠ na výlete - VYCHYLOVKA boli pridané fotografie.

Výsledky v zbere papiera

• Základná škola s materskou školou Bobrov