• Zlepšenie kľúčových kompetencií žiakov Základnej školy v Bobrove

loga-irop.pngMPaRV SR.png

Projekt:
        Zlepšenie kľúčových kompetencií žiakov Základnej školy v Bobrove
        je realizovaný s finančnou podporou Európskej únie

Prijímateľ: Obec Bobrov
        Kód projektu: 302020J038

Hlavný cieľ projektu:

Zvýšenie kvality vzdelávania žiakov v Základnej škole v Bobrove prostredníctvom dovybavenia odborných učební, zabezpečujúcich teoretické a praktické vyučovanie žiakov. Učebne budú slúžiť ako nástroj rozvoja kľúčových teoretických a praktických kompetencií žiakov v súlade s požiadavkami ich budúcej profesijnej orientácie a aktuálnymi potrebami trhu práce v území. Realizáciou projektu dôjde k investícii do vzdelania, zlepšeniu zručností žiakov a zároveň vývoju vzdelávacej a výcvikovej infraštruktúry základnej školy, čo priamo prispieva k vyváženému a udržateľnému územnému rozvoju a umožňuje ľahší prístup k efektívnym a kvalitnejším verejným službám v súlade s globálnym a špecifickým cieľom IROP.

Hlavný cieľ projektu bude naplnený prostredníctvom nasledovných hlavných aktivít projektu:

1. Zlepšenie materiálno-technického vybavenia biologicko-chemickej učebne;
        2. Zlepšenie materiálno-technického vybavenia školskej knižnice pre zabezpečenie čitateľskej a multimediálnej gramotnosti žiakov základnej školy;
        3. Zlepšenie materiálno-technického vybavenia polytechnickej učebne pomôckami pre zabezpečenie zvyšovania teoretických a praktických zručností žiakov.

Začiatok realizácie: 11/2019
        Koniec realizácie: 04/2020

Celkové oprávnené výdavky: 43 373,05 EUR
        Nenávratný finančný príspevok: 41 204,40 EUR